Східниця, вул. Шевченка, 138Рецепція: +38(097)955-70-70

Вода содова 2с в Східниці

Мінеральна вода типу "Боржомі" з джерела 2С: 

  • середня мінералізація,
  • содова, лужна, гідро-карбонатно натрієва,
  • підвищений вміст мікроелементів - кремнієва кислота (35 мг/л), бром (0,5 мг/л), йод (0,5 мг/л), органічні речовини (13мг/л)

Застосувується для лікування захворювань шлунку, кишківника і дванадцятипалої кишки.

Селище Східниця в Карпатах розташоване на висоті 640 метрів над рівнем моря, за 20 км від Трускавця. На його території є свердловина унікальної мінеральної води.

Особливості води 2с

Гідрокарбонатно-натрієвий склад содової води в Східниці має підвищений вміст таких мікроелементів, як кремнієва кислота (35 мг/л), йод (0,5 мг/л), бром (0,5 мг/л) та органічні речовини (13 мг/л). 

Слаболужна вода з середнім рівнем мінералізації використовується для лікування виразки шлунку, гастродуоденітів, коліту, хронічних гастритів із підвищеною і нормальною кислотністю. 

Гідрокарбонатна содова 2с у Cхідниці забезпечує зниження кислотності шлункового соку. Завдяки нейтралізації соляної кислоти значно зменшується подразнення дванадцятипалої кишки та слизової оболонки шлунку. Ще одна особливість води – поліпшення обміну речовин, тому вона буде надзвичайно корисною для тих, хто хоче позбутись зайвої ваги. Після обстеження і консультації лікаря призначається необхідний курс лікування.

При вираженому больовому синдромі лікарі радять вживати мінеральну воду, підігріту до 35–40 градусів. Пити бажано через трубочку або зі спеціального кухля з довгим носиком, щоб захистити від пошкодження зубну емаль. 

джерело содової води 2с в Східниці

Як вживається содова вода 2с?

Щоб лікування на бальнеологічному курорті в Східниці було максимально ефективним, потрібно знати правила та особливості вживання содової води 2с:

  • частота прийому та об’єм вживання призначаються залежно від віку, маси тіла, стану сечовидільної та серцево-судинної систем, наявних хронічних захворювань;
  • курс питного лікування потрібно поєднувати з такими фізіотерапевтичними і водними процедурами, як аквааеробіка, ароматерапія, лікувальний масаж, інгаляції;
  • вживання мінеральної води рекомендовано поєднувати з помірними фізичними навантаженнями – плаванням, повільною ходьбою, зайняттям спортом у тренажерній залі;
  • при гастриті з підвищеною кислотністю, виразці чи печії краще вживати мінеральну воду після їжі, а при гастриті зі зниженою кислотністю – за півгодини до їжі. 
  • вода вживається тричі на день.

Пам'ятайте: самолікування шкідливе для здоров'я! 

Для досягнення очікуваного ефекту від прийому води в Східниці рекомендовано  пройти курс лікування тривалістю не менше 30 днів. 

 

Де знайти содову 2с в Східниці?

Свердловина води содової 2с знаходиться в центрі Східниці, поруч із готелем «Поезія мандрів», розташованим за адресою: вул. Шевченка, 138. Тут можна відновити душевні та фізичні сили, зайнятися профілактикою загострень хронічних захворювань і просто безтурботно відпочити на Західній Україні в будь-яку пору року, насолоджуючись дивовижними краєвидами Карпат. 

Готельний комплекс «Поезія мандрів» пропонує сучасні комфортабельні номери, високий рівень обслуговування, смачну кухню, дитячий майданчик, чани та всі умови для незабутнього відпочинку у Східниці. Місцеві лікарі можуть проконсультувати та порекомендувати процедури для кожного гостя готелю. Чекаємо на вас!

 

Інші послуги

Ми знаходимося в самому центрі Східниці