Східниця, вул. Шевченка, 138Рецепція: +38(097)955-70-70

СПА готель в Карпатах

Відпочити душею і тілом - це саме про наш бутік-готель в Карпатах. В нашому готелі ви зможете насолодитися декількома видами масажу, різноманітними процедурами для шкіри, сауною та басейном. Весь цей комплекс допоможе вам розслабитися, відновити силу та відчути внутрішню гармонію.

Послуги СПА готелю в Східниці

Крім прекрасних природних способів оздоровлення, гості нашого спа-готелю в Східниці можуть зміцнити організм, скориставшись однією з наступних послуг:

Бальнеологія

Бальнеологія

Детальніше

Кедрова фітобочка

Кедрова фітобочка

Детальніше

Дитяче СПА

Дитяче СПА

Детальніше

Додаткові СПА послуги

Додаткові СПА послуги

Детальніше

Переваги СПА відпочинку «Поезія Мандрів» в Східниці

Бутік-готель розташований майже у самому центрі Східниці та оточений шикарними горами та густими лісами, що неймовірно гарні у кожну пору року. Також у 30 метрах знаходиться бювет з мінеральною водою найбільш популярного та унікального джерела 2С, водичку з якого багато туристів набираюсь із собою додому.

Кожен гість бутік-готелю «Поезія Мандрів» зможе вибрати найбільш приємний відпочинок для себе після консультації з дипломованим фахівцем. Лікар ознайомиться з вашими медичними характеристиками і порекомендує найбільш необхідні процедури, які стануть чудовим доповненням до незабутнього відпочинку в Карпатах восени чи в зимовий період

Проживання у нашому новому готелі – це  комфорт, приємне оточення, нові цікаві знайомства та тепла, сімейна атмосфера.

Завдяки чудодійному лісовому повітрю, смачному та корисному бойківсьому харчуванню, а також відновлюючим СПА-процедурам від нашої чарівниці Марічки, ви відновите життєві сили та повернетеся домому сповнені енергії на нові звершення. Чекаємо на вас!

Ми знаходимося в самому центрі Східниці