Східниця, вул. Шевченка, 138Рецепція: +38(097)955-70-70

Номери еко-готелю в Карпатах

Номери  в Східниці у готелі «Поезії Мандрів»

Ми сміливо заявляємо, що являємося першим у Східниці бутіком-готелем. Інтер’єр кожного номеру унікальний і не має світових аналогів. Тільки у нас є 19 номерів, кожен з яких було спроектовано у стилі країни чи міста, у честь якої він названий. Неповторне дизайнерське оформлення та аутентичні прикраси кімнат дозволить гостям помандрувати світом та доторкнутися до мрії.

 
Для гостей підготовані такі номери:
  • 7 номерів категорії «Стандарт» (розміщення до 2-х чол.): 3 номери з двома роздільними ліжками («Польща», «Індія», «Німеччина»), 5 номерів із одним двоспальним ліжком («Самарканд», «Ялта», «Гуцульщина», «Париж»).
  • 6 номерів категорії «Суперіор» (розміщення до 3-х чол.): 5 номерів з двома роздільними спальними місцями та одним пуфом-ліжком («Хайфа», «Китай», «Греція», «Лондон», «Італія»), 1 номер («Амстердам») із одним двоспальним ліжком і терасою з зоною відпочинку.
  • 3 номери категорії «Люкс» (розміщення до 4-х чол.): всі номери («Африка», «Лемберг», «Іспанія») двокімнатні, із двоспальними ліжками в окремій кімнаті та диваном у вітальні; є кавовий столик.
  • 1 номер категорії «Апартаменти студія» (розміщення до 4-х чол.): однокімнатний номер («Диканька») із двоспальним ліжком, додатковим двомісним диваном і кухнею.
  • 1 номер категорії «Апартаменти» (розміщення до 4-х чол.): двокімнатний номер («Світлиця») із двоспальним ліжком у спальні, двомісним диваном у вітальні та кухнею.
  • 1 номер категорії «Апартаменти» (розміщення до 6-ти чол.): трьохкімнатний номер («Туреччина») із двома спальнями (двоспальне ліжко у кожній кімнаті), вітальнею з двомісним диваном та кухнею.
До того ж, стіни кожного поверху прикрашають прекрасні рядки про мандри поетів з усіх куточків світу. 

Чому варто зняти номер у Східниці в нашому готелі?

У вартість проживання входить: комфортне проживання та обслуговування номеру відповідної категорії, трьохразове харчування у ресторані готелю (при бажанні п’ятиразове на весь тиждень), паркувальне місце для автомобіля, доступ до Wi-fi, користування дитячою кімнатою, меню подушок.
 
За додаткову оплату надаємо наступні послуги: масаж, фітобочка, прийом лікаря, додаткове харчування, екскурсії, трансфер.
 
Чекаємо Вас в Карпатах навесні, влітку, восени та зимою для активного лижного відпочинку. Якісний сервіс та дбайливе ставлення до гостей – це наше перше правило. Ми хочемо, аби ви насолоджувалися відпочинком на природі у рідному краю та забули про всю метушню міста. Тож у нас вас чекає лише релакс та затишна атмосфера.
Ми знаходимося в самому центрі Східниці