Східниця, вул. Шевченка, 138Рецепція: +38(097)955-70-70

Мінеральні води Східниці

Мінеральна вода Нафтуся

Мінеральна вода Нафтуся

Детальніше

Вода содова 2с

Вода содова 2с

Детальніше

Східниця – відомий у всьому світі бальнеологічний курорт на Прикарпатті. Його територія буквально всіяна джерелами лікувально-питної рідини. Мінеральні води Східниці значно полегшують перебіг великого переліку захворювань, сприяють швидшому одужанню та відновлюють захисні сили організму. 

Курорт з мінеральними водами - Східниця

Всього в Східниці налічується близько 20 природних джерел. Вода в них відрізняється лікувальними властивостями в залежності від хімічного складу. Карта джерел мінеральних вод у Східниці поділяє їх на три великі групи:

 1.  «Нафтуся». Джерела, які входять до цієї категорії, наповнені слабомінералізованими водами з великим вмістом нефтеорганічних речовин. Їх легко відрізнити за характерним сірководневим запахом. Джерела типу «Нафтуся» №1, №3 та №26 рекомендовані задля вимивання каменів з нирок, мають протизапальну дію, нормалізують кровообіг та виводять радіонукліди. Джерела №1с, 5, 8, 9, 10, 18с, 25 окрім переліченого ефекту також мають виражений жовчогінний ефект. 
 2. Середньомінералізовані води типу «Боржомі». Сюди відносять єдине джерело з гідрокарбонатно-калієвою водою лужного типу – №2с. Природна «содова» нормалізує кислотно-лужний баланс у шлунку, знижуючи рівень кислотності. Це натуральні ліки проти шлункової виразки, гастриту, панкреатиту. 
 3. Слабомінералізовані джерела №13 та №15 з водою рідкісного складу – із залізом. Ця група незамінна для оздоровлення людей, які страждають від залізодефіцитної анемії або запалення шлунково-кишкового тракту.

Мінеральна вода з джерела в Східниці

Майже всі води рекомендується вживати безпосередньо з бювету, бо вони швидко втрачають лікувальні властивості після контакту з повітрям. Виняток – вода з джерела 2 с, яка зберігає цілющі властивості протягом двох місяців.

Зверніть увагу! Всього у 35 м від готелю «Поезія Мандрів» розташоване унікальне джерело 2С з содовою, вода з якого зберігає свої властивості до 2 місяців.

Лікування мінеральною водою в Східниці

Східниця – найкращий вибір для відпочинку, якщо ваш організм потребує відновлення. Цілющі джерела допоможуть поповнити сили та позбавитися, або хоча б зменшити, негативну дію багатьох хвороб. 

лікувально-мінеральна вода

Лікування мінеральною водою в Східниці рекомендоване людям, які страждають від:

 1. Захворювань сечовивідних шляхів після проведення хірургічних операцій або на етапі стадії ремісії. Це може бути сечокам’яна хвороба, сечовий діатез, цистит та пієлонефрит.
 2. Порушення обміну речовин. Ефективна при цукровому діабеті 1-2 ступенів, анемії залізодефіцитного типу, зниженні кислотності або запаленні шлунку.
 3. Шкіряних захворювань.
 4. Розладах нервової системи.

Не варто займатися самолікуванням. Компетентні лікарі курорту Схі́дниця завжди проконсультують та призначать найбільш прийнятний варіант згідно з результатами аналізів або поставленим діагнозом.

Карта джерел мінеральних вод у Східниці та їх особливості

карта джерел мінеральних вод в Східниці

Природна лікувально-мінеральна вода в Східниці відрізняється лікувальними властивостями через різний хімічний склад – рівень мінералізації. Розглянемо найкращі джерела окремо та визначимо їх основні характеристики:

 1. Джерело №1 (слабомінералізоване). Розташоване поблизу в’їзду з Борислава в лісовій зоні. Гідрокарбонатно-натрієва кальцієва вода сповнена органічних речовин спиртових смол з домішками фульвокислот, гумусових речовин та карбонових кислот. Також до складу входять корисні бактерії, які посилюють лікувальну дію. Вода має виражену сечогінну дію, сприяє видаленню дрібних конкрементів, продуктів запальних процесів та ниркового піску. Призначається зазвичай задля лікування хвороб сечовивідних шляхів.
 2. Джерело № 1 С (слабомінералізовне). Відрізняться підвищеним вмістом органічних речовин та вираженою жовчогінною дією. Призначають при цукровому діабеті, хворобі сечовивідних шляхів, панкреатиті та хворобах печінки.

  лікування мінеральними водами в Східниці

 3. Джерело № 2 С. Розташоване на вул. Шевченко (центр Східниці) недалеко від автовокзалу, та всього в 35 м від готелю «Поезія Мандрів». Содова вода сприятливо діє на кислотно-лужний баланс, нормалізуючи роботу шлункових залоз.  Рекомендована при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.
 4. Джерело №3 (слабомінералізоване). Родовище розташоване неподалік Борислава в лісовій зоні. Гідрокарбонатно-кальцієва вода має слабко виражений запах сірководню. У складі джерельної води цінні мікроелементи (йод, мідь, бром та інші). Слабокисла рідина має протизапальний та сечогінний ефект, покращує уродинаміку та циркуляцію крові, а також нормалізує роботу нирок. Її вживання назначають при сечокам’яній хворобі та захворюваннях жовчогінних шляхів.
 5. Джерело №5 (слабомінералізоване). Гідрокарбонатно-натрієво-кальцієва вода з джерела вміщує багато органічних речовин та мікроелементи. Застосовується задля лікування сечокам’яної хвороби, хронічних порушень роботи жовчовивідних та сечовивідних шляхів.
 6. Джерела №8, №9, №10 (слабомінералізовані). Родовища мінеральних вод розташовані на початку вулиці Т. Шевченка. Гідрокарбонатно-кальцієві води мають високий вміст кремнієвої кислоти, марганцю, двовалентного заліза та слідів срібла. Сприяють збільшенню утворення жовчі та виводять її кислоти, зменшуючи рівень холестерину та підвищуючи фільтраційну функцію нирок. Нею лікують захворювання жовчних шляхів, сечовивідних шляхів та печінки.
 7. Джерело №13 (слабомінералізоване). Джерело, яке не має аналогів в Україні, розташоване біля в’їзду в Борислав. Гідрокарбонатно-кальцієва вода містить залізо, тому ефективно змінює секреторну функцію шлункових залоз, відновлює вміст гемоглобіну, прискорює утворення еритроцитів та сприяє виведенню радіоактивного цезію. Призначають при захворюваннях печінки, гастритах, колітах, ентеритах, залізодефіцитній анемії та променевій хворобі.
 8. Джерел №15. Тут присутнє залізо, вуглекислоти та марганець. Вода сприяє виведенню радіонуклідів з організму та лікує пієлонефрити, цистит, анемію та шлункові захворювання.
 9. Джерела № 21, 21а з мінеральною лікувальною водою типу «Нафтуся». Бювет розташований по вул. Зарічній. Вода з цих джерел рекомендована при захворюваннях печінки.
 10. Джерело №25 (слабомінералізоване). Вода має виражену жовчогінну дію та вживається при хронічних циститах, пієлонефритах, холангітах, гепатитах, холециститах. Покращує стан після операцій на нирках та хвороби Боткіна.
 11. Джерело №26. Вода гірдокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієвого типу насичена кислотами й органічними речовинами. Призначається при сечокам’яній хворобі, холециститах, холангінітах, гепатитах, захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів та після хвороби Боткіна.
 12. Джерело №357. Свердловина знаходиться в парку Св. Пантелеймона. Вода відрізняється високим вмістом гліцерину, що сприяє поліпшенню стану шкіри, насичуючи її корисними мікроелементами. Вона зробить шкіру гладкою та чистою.

Точне розташування родовищ мінеральної води можна побачити на карті джерел.

Лікувально-мінеральна вода в Східниці повинна вживатися під наглядом лікаря

Безсумнівно, джерельна вода – природні ліки, але і їх треба вживати лише за призначенням лікаря. Лікування мінеральними водами назначають з цілющих джерел перших трьох груп, перелічених вище. Людям з хворими нирками та печінкою суворо рекомендовано вживати воду під наглядом та з призначення лікаря.

Наші переваги

Ресторан на теріторії готелю

Весь світ у вас на тарілці!

Дитяча кімната

Дивовижний відпочинок для найменьших гостей

СПА

Відчуйте гармонію між тілом та душею

Wi Fi

Безкоштовний на всій території готелю

Номери еко-готелю в Карпатах

Оздоблення номерів бутік-готелю в Східниці нетривіальне та незабутнє. Перебування в бутік-готелі буде не меншим бальзамом для душі. Тут гості відчують максимальний комфорт, адже еко-готель в Караптах «Поезія Мандрів» пропонує гостям унікальний дизайн, який не має аналогів в світі, наявність всіх необхідних зручностей в кожному номері, оригінальну послугу «меню подушок», першокласний сервіс для кожного гостя.

Ми знаходимося в самому центрі Східниці