Східниця, вул. Шевченка, 138Рецепція: +38(097)955-70-70

Куди поїхати в Карпати на вихідні?

У тяжкі карантинні часи виїхати на вікенд за кордон стало надзвичайно важко, а іноді й дійсно небезпечно для здоров’я. Тим не менш, це не привід розчаровуватись, адже чудово провести вихідні можна (і треба!) в Україні. Куди поїхати в Карпати на вихідні?

На Заході нашої неосяжної країни розкинулось природнє диво - Українські Карпати, кожен куточок якого дивує щоразу. А скільки ще незвіданих місць і стежок? Щоправда, їх поки залишимо для професіоналів. А зараз розповімо про давно досліджені й безпечні, проте від цього не менш дивовижні місця, які ідеально підходять для вікенду!

  • Національний парк “Сколівські Бескиди” 

Величний національний парк, у якому збереглись одвічні букові праліси, ялицеві й смерекові лісостани, може порадувати око чудовими водоспадами, видами рідкісних тварин, зокрема, зубрів; та рослин. Неподалік розташовано відому 800-річною історією фортецю Тустань - місце проведення фестивалю української середньовічної культури, відвідати який необхідно обов’язково.

  • Фортеця Тустань

Для початку пропонуємо відвідати давню фортецю Тустань у селі Урич Сколівського району. Саме тут віднедавна почали проводити фестиваль української середньовічної культури, що збирає тисячі пошановувачів і вже зовсім скоро зможе вивести туризм у регіоні на новий рівень, піднісши статус пам’ятки до мейнстрімної. Тож поспішайте відвідати її вже зараз і встигніть зробити селфі на фоні руїн до того часу, як їх усіють туристи з усіх куточків Земної кулі. 

  • Водоспади Львівських Карпат

Гірські ріки Карпат підходять не лише для екстремальних видів спорту, на кшталт рафтингу. Виглядають вони справді вражаюче, особливо, якщо говорити про водоспади. Звісно, це не Ніагара і не Анхель, але перехопити подих вони здатні, якщо навіть ви не астматик.

Особливо радимо відвідати водоспад Сопіт, що знаходиться на Сколівських Бескидах. Висота - близько 8 метрів. Небагато, але як це виглядає! Вода напрочуд цікаво розмила гірські породи, створивши розлогу вирву на кінці. Знаходиться він у вузькій ущелині, до якої веде грунтова дорога, тому в дощову  погоду сюди краще не заходити.

А неподалік, біля села Довге розкинувся найвищий водоспад Львівщини - Лазний, з трьома каскадами, висотою понад 12 метрів. Також розташований в ущелині й доступний лише в суху погоду, потребує пішого добирання, але воно того варте!

До Сколівських відносять і водоспад Кам’янку - більш благородний, а отже й популярний, однокаскадний, але дещо нижчий, з джерелом води Нафтуся і галявиною для пікніку поряд.

  • Турківський кар’єр

Від Сколівщини до Турківщини один крок. Якщо будете в тих краях і маєте квадрокоптер, мерщій до кар’єру, або, як кличуть його місцеві, Голубого озера. Зверху він виглядає просто супер. Але й стоячи на своїх двох не гірше. Озеро розташоване поміж невисоких гір, має глибину понад 20 м і небезпечне дно, тому купатись у ньому суворо заборонено. Але спостерігати за красою вітається! Тим більше, що розкинувся він неподалік від бойківських церков Турки.

  • Карпатське море

Карпатське...що? Так, море. Ні, не Чорне, Азовське чи Балтійське. Все набагато прозаїчніше. Колись, у далекій галактиці, у 70-ті роки минулого століття, комусь захотілось побудувати водосховище на річці Стрий і для цього навіть почали виконувати певні роботи із загачування і побудови дамби. Результати цієї недобудови й досі височіють з берегів ріки й запрошують туристів відвідати її, поспостерігавши нетрадиційний для Карпат техногенний ландшафт.

  • Східниця

Українська Швейцарія - це не про банки, це про природу. І саме такою може похвалитись Східниця. Вона - справжня перлина гірської Львівщини. Здавна відома цілющою содовою водою, останнім часом вона перетворилась у відомий різнонаправлений курорт, на якому посеред недоторканої природи й тиші зовсім неподалік від шумного Львова, можна оздоровитись духом, тілом, водою, сонцем і повітрям.

Якщо ваша мета - відновити здоров’я, покращити імунітет, подихати вільно, прогулятись посеред старезних смерек, після чого попаритись у карпатському чані й прийняти якісні спа-процедури, вам сюди.

Особливо радимо відвідати новий бутік-готель “Поезія Мандрів” у Східниці. Він знаний чудовим інтер’єром, унікальним дизайном кожних апартаментів зі стилізацією під різні країни та епохи. А ще тут надзвичайно люблять наймолодших гостей! Ідеальне місце для відпочинку всією сім’єю: як активного, так і пасивного.

Ласкаво просимо! До зустрічі в Карпатах!

Наші переваги

Ресторан на теріторії готелю

Весь світ у вас на тарілці!

Дитяча кімната

Дивовижний відпочинок для найменьших гостей

СПА

Відчуйте гармонію між тілом та душею

Wi Fi

Безкоштовний на всій території готелю

Номери еко-готелю в Карпатах

Оздоблення номерів бутік-готелю в Східниці нетривіальне та незабутнє. Перебування в бутік-готелі буде не меншим бальзамом для душі. Тут гості відчують максимальний комфорт, адже еко-готель в Караптах «Поезія Мандрів» пропонує гостям унікальний дизайн, який не має аналогів в світі, наявність всіх необхідних зручностей в кожному номері, оригінальну послугу «меню подушок», першокласний сервіс для кожного гостя.

Ми знаходимося в самому центрі Східниці