Еко-готель в Карпатах «Поезія Мандрів»
Карпати, Східниця, вул. Шевченка, 138

Куди поїхати в Карпати на вихідні?

У тяжкі карантинні часи виїхати на вікенд за кордон стало надзвичайно важко, а іноді й дійсно небезпечно для здоров’я. Тим не менш, це не привід розчаровуватись, адже чудово провести вихідні можна (і треба!) в Україні. Куди поїхати в Карпати на вихідні?

На Заході нашої неосяжної країни розкинулось природнє диво - Українські Карпати, кожен куточок якого дивує щоразу. А скільки ще незвіданих місць і стежок? Щоправда, їх поки залишимо для професіоналів. А зараз розповімо про давно досліджені й безпечні, проте від цього не менш дивовижні місця, які ідеально підходять для вікенду!

  • Національний парк “Сколівські Бескиди” 

Величний національний парк, у якому збереглись одвічні букові праліси, ялицеві й смерекові лісостани, може порадувати око чудовими водоспадами, видами рідкісних тварин, зокрема, зубрів; та рослин. Неподалік розташовано відому 800-річною історією фортецю Тустань - місце проведення фестивалю української середньовічної культури, відвідати який необхідно обов’язково.

  • Фортеця Тустань

Для початку пропонуємо відвідати давню фортецю Тустань у селі Урич Сколівського району. Саме тут віднедавна почали проводити фестиваль української середньовічної культури, що збирає тисячі пошановувачів і вже зовсім скоро зможе вивести туризм у регіоні на новий рівень, піднісши статус пам’ятки до мейнстрімної. Тож поспішайте відвідати її вже зараз і встигніть зробити селфі на фоні руїн до того часу, як їх усіють туристи з усіх куточків Земної кулі. 

  • Водоспади Львівських Карпат

Гірські ріки Карпат підходять не лише для екстремальних видів спорту, на кшталт рафтингу. Виглядають вони справді вражаюче, особливо, якщо говорити про водоспади. Звісно, це не Ніагара і не Анхель, але перехопити подих вони здатні, якщо навіть ви не астматик.

Особливо радимо відвідати водоспад Сопіт, що знаходиться на Сколівських Бескидах. Висота - близько 8 метрів. Небагато, але як це виглядає! Вода напрочуд цікаво розмила гірські породи, створивши розлогу вирву на кінці. Знаходиться він у вузькій ущелині, до якої веде грунтова дорога, тому в дощову  погоду сюди краще не заходити.

А неподалік, біля села Довге розкинувся найвищий водоспад Львівщини - Лазний, з трьома каскадами, висотою понад 12 метрів. Також розташований в ущелині й доступний лише в суху погоду, потребує пішого добирання, але воно того варте!

До Сколівських відносять і водоспад Кам’янку - більш благородний, а отже й популярний, однокаскадний, але дещо нижчий, з джерелом води Нафтуся і галявиною для пікніку поряд.

  • Турківський кар’єр

Від Сколівщини до Турківщини один крок. Якщо будете в тих краях і маєте квадрокоптер, мерщій до кар’єру, або, як кличуть його місцеві, Голубого озера. Зверху він виглядає просто супер. Але й стоячи на своїх двох не гірше. Озеро розташоване поміж невисоких гір, має глибину понад 20 м і небезпечне дно, тому купатись у ньому суворо заборонено. Але спостерігати за красою вітається! Тим більше, що розкинувся він неподалік від бойківських церков Турки.

  • Карпатське море

Карпатське...що? Так, море. Ні, не Чорне, Азовське чи Балтійське. Все набагато прозаїчніше. Колись, у далекій галактиці, у 70-ті роки минулого століття, комусь захотілось побудувати водосховище на річці Стрий і для цього навіть почали виконувати певні роботи із загачування і побудови дамби. Результати цієї недобудови й досі височіють з берегів ріки й запрошують туристів відвідати її, поспостерігавши нетрадиційний для Карпат техногенний ландшафт.

  • Східниця

Українська Швейцарія - це не про банки, це про природу. І саме такою може похвалитись Східниця. Вона - справжня перлина гірської Львівщини. Здавна відома цілющою содовою водою, останнім часом вона перетворилась у відомий різнонаправлений курорт, на якому посеред недоторканої природи й тиші зовсім неподалік від шумного Львова, можна оздоровитись духом, тілом, водою, сонцем і повітрям.

Якщо ваша мета - відновити здоров’я, покращити імунітет, подихати вільно, прогулятись посеред старезних смерек, після чого попаритись у карпатському чані й прийняти якісні спа-процедури, вам сюди.

Особливо радимо відвідати новий бутік-готель “Поезія Мандрів” у Східниці. Він знаний чудовим інтер’єром, унікальним дизайном кожних апартаментів зі стилізацією під різні країни та епохи. А ще тут надзвичайно люблять наймолодших гостей! Ідеальне місце для відпочинку всією сім’єю: як активного, так і пасивного.

Ласкаво просимо! До зустрічі в Карпатах!

Наші переваги

Ресторан на теріторії готелю

Весь світ у вас на тарілці!

Дитяча кімната

Дивовижний відпочинок для найменьших гостей

СПА

Відчуйте гармонію між тілом та душею

Wi Fi

Безкоштовний на всій території готелю

Номери

Дизайн номерів за вашим смаком

Ми знаходимося в самому центрі Східниці