Еко-готель в Карпатах «Поезія Мандрів»
Карпати, Східниця, вул. Шевченка, 138

Травневі та Великдень у Карпатах!

about-us

Чого чекає кожен з нас? Літніх канікул? Нуу, якщо ви навчаєтесь у школі або вищому навчальному закладі, то так. Чого ще? Звісно ж, травневих свят, до яких цьогоріч доєднається ще й релігійне - Великдень Східного обряду. А що це означає? Правильно, купа вихідних посеред буяння весняної природи, якого ми чекаємо вже близько півроку! І буде величезниою помилкою проводити чудові вихідні дні у загазованих або навіть закритих на локдаун містах. Тому поспішайте відвідати екологічно чисту Східницю, яка знаходиться всього в 1,5 годинах їзди від Львова.

Спеціально до Великодня у бутік-готелі “Поезія Мандрів” будуть проводитись майстер-класи з випікання пасочок за старовинними бойківськими рецептами, малювання яєць різними методами, конкурс на кращу писанку. Увечері матимемо творчий вечір, у програмі вишукана музика від місцевих музик, водіння гаївок, святкові частування.

Прекрасні краєвиди, цілюще повітря, лікувальна содова мінеральна вода, дивовижний карпатський чан - усе це сприятиме оздоровленню, укріпленню імунітету, розширенню галереї вашого мобільного телефону або карти пам’яті фотоапарату вкупі з морем вражень і чудово проведеним вікендом.

Увага! При ранньому бронюванні номерів (не пізніше, ніж 25 квітня) даруємо пасочки кожному гостеві! Пропозиція обмежена, поспішайте!
Як чудово провести час на вихідних в Карпатах читайте тут -“Куди поїхати в Карпати на вихідні

 

 

Забронювати

Наші переваги

Ресторан на теріторії готелю

Весь світ у вас на тарілці!

Дитяча кімната

Дивовижний відпочинок для найменьших гостей

СПА

Відчуйте гармонію між тілом та душею

Wi Fi

Безкоштовний на всій території готелю

Ми знаходимося в самому центрі Східниці